0523-794092

רפואה אנרגטית

רפואה אנרגטית

טיפולי אנרגיה

בעוד כמה עשרות שנים, יסתכלו על הרפואה של היום ויגידו שהיא הייתה פרימיטיבית. רפואת העתיד תתרכז בשימוש בשיטות רבות של מה שנקרא היום רפואה אנרגטית או רפואה וירטואלית.

בעומק שלו, כל היקום אינו שום דבר מלבד אנרגיה. אפילו המולקולות שנבחנות במדע הביוכימיה, אינן אלא הצטברויות של תדרים בעוצמות ובהרכבים שונים של אנרגיה. גוף האדם אינו אלא אנרגיות, ולכן הוא מושפע מאנרגיה.

התחום של רפואה אנרגטית כולל עשרות שיטות וכלי טיפול, החל מהידיים של המטפל ועד לכלים העולים עשרות אלפי דולרים. כיום ברחבי העולם, עובדים אנשים רבים על פיתוחים וחידושים בתחום. אצלנו, במרפאת שבילים ברפואה טבעית, ישנם כלים מתקדמים בתחום זה:

  • הקיורטרון – הכלי המתקדם בעולם בתחום הטיפול בעזרת שדות מגנטיים פועמים. כלי זה מטפל בכאב כרוני, ומשיג תוצאות מדהימות. כמו כן, יש לו יתרונות, כדוגמת שיפור בזרימת הדם והטענת ממברנת התא באנרגיה, שעוזרים לטיפול בכמעט כל מחלה.
  • טיפול בחום אינפרה אדום – לבד או יחד עם טיפולי הקיורטרון, הטיפול בחום מגביר את תהליכי הריפוי.

לשאלות ולקביעת תור, צרו קשר עוד היום!

  • חלומות רעים נעלמו

    חלומות רעים נעלמו: במשך כמה חודשים סבלתי כל לילה מסיוטים. כבר מלילה הראשון שישנתי על הסדין, הסיוטים נעלמו! אחרי שבועיים ישנתי לילה אחד במקום אחר, בלי הסדין, והסיוטים חזרו. חזרתי הביתה ושוב החלומות בסדר. אליענה גילמור

במה אוכל לעזור לך?

Invalid Input

שם(*)
Please type your full name.

טלפון
Invalid Input

דוא”ל(*)
Invalid email address.

confirm
Invalid Input

Vitamin-c-banner