0523-794092

אדם לאדמה - ערכת סדין קרקוע

להתחבר לאדמת כדור הארץ זהו דבר טוב מאוד.

כאשר נבחן את הגורמים למחלות המודרניות, נסתכל לאחור על עידנים בהם מחלות אלו היו נדירות, כדי לראות מה השתנה - דברים כמו תזונה וחשיפה לרעלנים סביבתיים.

זה לא כל מה שהשתנה. במשך כל ההיסטוריה, האדם היה מחובר לאדמה מבחינה חשמלית. יחפים או בנעליים מעור, או ישנים על הקרקע, היינו תמיד "מקורקעים". ייתכן שההמצאה של סוליות נעליים מגומי, בסופו של דבר גרמה לנו נזקים כבדים לבריאותנו. וכמו כן, החיים בבניינים רבי קומות והחשיפה לקרינה אלקטרומגנטית מקווי חשמל ומכל ההמצאות המודרניות, גם להם יש צד שלילי.

מכשיר רב-מודד משווה את המתח החשמלי של אובייקט מסוים לזה של האדמה. כשתעמדו מתחת לקו חשמל או כשתשבו בביתכם, המתח החשמלי (וולטז') בגופכם יהיה בדרך כלל לפחות חצי וולט, ועלול להגיע גם לשלושה וולטים. גופכם נושא כוח חשמלי מיותר. כל אטום בגופכם מוחזק ברמה מעט גבוהה יותר מאשר המצב הטבעי שלו - כאשר אתם מחוברים לקרקע.

ברגע שאתה נוגעים באדמה, או בצמח המחובר לאדמת כדור הארץ, האנרגיה החשמלית המיותרת והמזיקה זורמת מגופכם, והמתח החשמלי שקיים אצלכם מתחיל להשתוות לזה של כדור הארץ, או אפס וולט. זהו המצב הטבעי של האדם. לשם הדגמה: ערב אחד, מצאתי וולטז' של 0.7 וולט בגופי כאשר עמדתי מתחת לקו חשמל. אולם, כאשר אחזתי בכמה עלים של עץ, צנח הוולטז' מיד קרוב לאפס.

האם זה משפיע על הבריאות? בוודאי שכן. מחקרים מדויקים הראו שהחיבור לאדמה:

 • מאזן את השעון הביולוגי של הורמון העקה, קורטיזול, ומשפר את השינה.
 • מוריד דלקת וכאב.
 • פועל כנוגד חמצון (למבינים: האדמה תורמת אלקטרונים).
 • משפר את זרימת הדם על ידי הפחתת הידבקות התאים, וכך משפר נשיאת חמצן ורכיבים תזונתיים לכל תא בגוף.
 • מרגיע את האונה השמאלית של המוח, האחראית על חשיבה לוגית ואנליטית, דאגות וחשיבת יתר.

לכן, כדאי לכולנו לבלות זמן במגע ישיר עם האדמה, וגם לחבק עץ הוא דבר מומלץ.

אבל מה נעשה בלילה, כשאנו מבלים שמונה שעות במיטה, מנותקים מהאדמה וחשופים לקרינה מהחוטים בקירות וממכשירי חשמל שונים?

לשם כך, המציאו ערכת סדין מוליך שמתחבר לנקודת ההארקה בשקע ביתי סטנדרטי. מבחינה חשמלית ולמען בריאותכם, השימוש בערכה מסוג זה הוא בדיוק כמו שינה על הקרקע.Boxed Set

כעת, אני מייצר ערכות כאלה, עם שיפורים חשובים, ועלותן נמוכה בהרבה מזו של הערכות האחרות הנמכרות בשוק. אשמח להסביר לכם עוד ולהדגים. לאחר לימוד כל המחקרים שנעשו בתחום, אני משוכנע שזוהי תגלית חשובה מאוד, שתוכל לעזור לכם בשיפור בריאותכם ובריאות בני משפחותיכם בצורה משמעותית ובטוחה, ואפילו ללא מאמץ.

למטפלים ביניכם, זאת הזדמנות להכיר מוצר חשוב זה ולהוסיפו לקו המוצרים שאתם מציעים למטופליכם.
לפרטים: דולב גילמור 0523-794092.

 

sheet-snap-plug

 

 • סיאטיקה, אישיאס

  סיאטיקה, אישיאס:

  לכל מען דבעי,

  במשך מספר חודשים סבלתי מכאבים חדים המקרינים מהגב התחתון לאורך רגלי הימינית,

  קרא עוד ...

Vitamin-c-banner

Ground-banner