0523-794092

רפואה אנרגטית

רפואה אנרגטית

טיפולי אנרגיה

בעוד כמה עשרות שנים, יסתכלו על הרפואה של היום ויגידו שהיא הייתה פרימיטיבית. רפואת העתיד תתרכז בשימוש בשיטות רבות של מה שנקרא היום רפואה אנרגטית או רפואה וירטואלית.

בעומק שלו, כל היקום אינו שום דבר מלבד אנרגיה. אפילו המולקולות שנבחנות במדע הביוכימיה, אינן אלא הצטברויות של תדרים בעוצמות ובהרכבים שונים של אנרגיה. גוף האדם אינו אלא אנרגיות, ולכן הוא מושפע מאנרגיה.

התחום של רפואה אנרגטית כולל עשרות שיטות וכלי טיפול, החל מהידיים של המטפל ועד לכלים העולים עשרות אלפי דולרים. כיום ברחבי העולם, עובדים אנשים רבים על פיתוחים וחידושים בתחום. אצלנו, במרפאת שבילים ברפואה טבעית, ישנם כלים מתקדמים בתחום זה:

 • הקיורטרון – הכלי המתקדם בעולם בתחום הטיפול בעזרת שדות מגנטיים פועמים. כלי זה מטפל בכאב כרוני, ומשיג תוצאות מדהימות. כמו כן, יש לו יתרונות, כדוגמת שיפור בזרימת הדם והטענת ממברנת התא באנרגיה, שעוזרים לטיפול בכמעט כל מחלה.
 • טיפול בחום אינפרה אדום – לבד או יחד עם טיפולי הקיורטרון, הטיפול בחום מגביר את תהליכי הריפוי.

לשאלות ולקביעת תור, צרו קשר עוד היום!

 • גופיפי לואי

  גופיפי לואי

  הגעתי לדולב לאחר שאובחנתי כחולה באחת מהמחלות הניווניות של המוח. יש המכנים מחלה זו בשם מחלת גופיפי לואי, ויש אחרים שאינם מוכנים לחתום על אבחנה זו, אבל הגדרת המחלה בשם פחות חשובה.

  הפגיעה המוחית גרמה גם לפגיעה קוגניטיבית מסוימת וגם להפרעת תנועה קלה (בעיקר איטיות). התרופות שקיבלתי מהרופאה רק החמירו את מצבי, ולכן מהר מאד הפסקתי לקחת אותן. הגעתי לדולב די נואש.

  דולב, באכפתיות רבה, בסבלנות ובמקצועיות הציע לי מספר תוספי מזון. היום, אני כמעט שנה אחרי האבחון, ומצבי, לא רק שלא הידרדר, אלא הוטב. אני פחות מבולבל, מתפקד ועושה כמיטב יכולתי לחזור לשגרת חיים רגילה.

  ברור לי שאין "הוקוס פוקוס" - ברור שהמחלה עדיין מקננת בי. אך לשמחתי, בעזרת דולב, מצאתי דרך לחיות איתה בשלום, ובעיקר לחיות את חיי בצורה מכובדת. נראה לי שבשלב זה הצלחתי להחזיר לעצמי את יכולתי לשלוט על חיי. בתקווה שיכולת זו תישאר לאורך זמן. תודה לך דולב.

במה אוכל לעזור לך?

Invalid Input

שם(*)
Please type your full name.

טלפון
Invalid Input

דוא”ל(*)
Invalid email address.

confirm
Invalid Input

Vitamin-c-banner

הרצאות וסדנאות באנר

לשחרר באנר