0523-794092

תזונה טיפולית

כוחה של התזונה

כאשר אנשי העיר חלם ראו שהרבה אנשים נופלים ונפגעים בדרך המשובש העולה לעירם, הם בנו בית חולים בתחתית ההר, במקום לתקן את הדרך.

אני נזכר בסיפור זה, כל פעם שאני שומע את התלונות על המחסור במיטות בבתי החולים בארץ שלנו. כמדומני שאנו מתייחסים לחולי כדבר שנופל עלינו כולו מן השמיים, כמו סוג של ברד, כמו מכות מצרים.

אמנם השליטה שלנו על בריאותנו מוגבלת, ועלינו להודות לאלוקים על כל יום שאנו קמים בבוקר בריאים, אבל בריאותנו תישמר ותשתפר כאשר נבין כלל אחד גדול: רוב התחלואה שלנו - מקורה לא בחיידקים ובווירוסים, לא בכולסטרול, ולא בגורמים שאין לנו שליטה עליהם, אלא בשולחן – באיכות המזון הירודה מבחינת הרכיבים התזונתיים, והעשירה ברכיבים לא טובים. כל מה שאדם עושה למען שלמותו הפיזית והרוחנית, מוגבל ביכולתו, כאשר תזונתו אינו מספקת את צורכי הפיזיולוגיה שלו.

שיפור תזונתי עשוי להעניק לנו חיים טובים יותר. בנוסף, כיום, בעידן שבו איכות המזון שלנו הגיעה ממש לשפל, הרי שתזונה נכונה תכלול גם את השימוש הנכון בתוספי תזונה. ייעוץ תזונתי מקצועי הנו הכרחי לכל אדם, בין כרפואה מונעת ובין כרפואה טיפולית, כמעט לכל מחלה. לכן, ייעוץ תזונתי מהווה חלק חשוב מהטיפול אצל כל מטופל אצלנו במרפאה.

בכוחה של התזונה לפתור את בעיית המיטות בבתי החולים, בלי להוסיף אפילו מיטה אחת! בואו וצרו קשר עוד היום, וקבעו תור לייעוץ תזונתי מקצועי, מדעי ומעודכן.

  • בשורות טובות

    ערב טוב דולב,

    אני שמחה לבשר שהבת שלי (בת 12) יצאה מהמצב הפסיכוטי, אבל עדיין היא מדוכדכת... היא מקבלת (מלבד ריספרדל) את הוויטמינים לפי המלצתך.

    בטח שנשמור על קשר. לא כל יום פוגשים אדם גם מקצועי וגם אמפטי ואנושי.

במה אוכל לעזור לך?

Invalid Input

שם(*)
Please type your full name.

טלפון
Invalid Input

דוא”ל(*)
Invalid email address.

confirm
Invalid Input

Vitamin-c-banner

הרצאות וסדנאות באנר

לשחרר באנר