0523-794092

מכתב מבחור שעזרתי

שלום דולב!

הינה סיפור שלי ומכתב תודה על כל העזרה שאשמח שתפרסם.

אני בן 24 וזה הרגע בו אני מתחיל לחיות,

 כאילו פספסתי 24 שנה מחיי, אך עכשיו מתחיל אותם מנקודה עמוקה וחוה את המציאות בעמקות והערכה.

שנים שסבלתי מחולשה עד כדי כך שלא ידעתי שמה שעובר עלי היה פשוט לא נורמלי. הגעתי עד דכדוכה של הנפש. הייתי מתאמץ מעל כוחותיי ומגיע להישגים ירודים. מהילדות היו לי חולשות וחוסר איזון רגשי ... אמרתי לעצמי אני פשוט רגיש. ניסיתי כל מיני דרכים להתגבר, אך ללא תועלת. מצבי הגיע לאפיסת כוחות בגוף ובנפש, ולא ידעתי מה קורה לי.
ביום בהיר בורא עולם העיר לי ללכת לעשות בדיקת דם, וכמובן היה חסר לי. בכל אופן כל פעם שהלכתי לרופא הוא היה כתב במחשב על התלונות ואומר לי, כאילו אני רובוט, שאבדוק אצל רופא זה או אחר.

נכנסתי לאתר של דולב ושלחתי לו שאלה, ובאדיבות רבה ענה לי, אך רק לאחר מספר חודשים שנסעתי עליו קיבלתי את התשובה המלאה. נכנסתי לקליניקה, והוא ממש בדק מה יכול להיות הבעיה, חקר והתבונן במצבי, לא מתוך יוהרה שהוא יכול לתקן הכול, אך לעשות את מיטבו הוא יעשה.

לאחר חודש ימים בלבד גופי התאזן בצורה פלאית. אני שמח, נינוח, חושב, מרגיש, מודע, מתקשר, רוצה, נהנה מדברים קטנים, והמצב הולך ומשתפר מיום ליום.
אני ממליץ מכל הלב להשקיע ולהיעזר באדם המיוחד, דולב, שהשקיע בלימוד והעמקה ברפואה אורתומולקולרית וברפואה בכלל ועושה עבודה נאמנה.

ספריו מרתקים ופותחים פתח לשינוי אמיתי. אני מציע לכל אחד ללמוד אותם ולהפיץ הלאה. תודה רבה דולב !!! שה' ירחיב את גבולך וישלח לך כל מילי דמיטב.
תרווה נחת מכל יוצאי חלצך ,עליך נאמר, "ניתן רשות לרופא לרפא", ושוב אין לי מילים לתאר את הכרת הטוב שבין כל שורה !!!

ה' ישמרך.
פ'

Vitamin-c-banner

הרצאות וסדנאות באנר

לשחרר באנר