0523-794092

ויטמין L ונפשם של ילדיך

האהבה משנה את כימיית הגוף, וברור שהיא משפיעה גם על נפש הילד.

חלק מההגדרה של "ויטמין" הוא שעליו לבוא ממקור חיצוני, מכיוון שאין כמות מספקת שלו, אם בכלל, שמיוצרת בגוף. במובן זה, אהבה הנה באמת ויטמין. החיים הנם בלתי אפשריים בלי כל אחד מן הוויטמינים. אני מניח שניתן היה לומר באופן טכני, שהחיים יכולים להימשך בלא אהבה, אולם אני בטוח שאתה מסכים, שחיים בלא אהבה, קשה מאוד לקרותם חיים.

בישול ביתי אינו הורס את ויטמין L; למעשה, באמצעות תהליך שאינו מוסבר עדיין היטב על ידי המתודולוגיה המדעית המודרנית, ויטמין L
נכנס לאוכל ישירות מלבבות אוהבים במטבח. חלק ניכר מוויטמין זה אובד כאשר האוכל מזוקק. אף על פי שישנה כמות מסוימת של ויטמין L בג'נק פוד שמוגש במסיבות יום הולדת או שניתן כתחליף לחיבוק אמיתי, צורתו של הוויטמין L במאכלים אלו עברה מוטציה, וכפי הנראה, חוסמת את אתרי הקליטה לדבר האמיתי.

אהבה היא לראות את הטוב ביותר בילדיך. תפקידך אינו להמעיט בערכם ולומר להם שהם אינם טובים מספיק. שאר העולם ינסה ללמד אותם לקח זה. הם זקוקים לכך שתאמין בהם, כך שהם יוכלו להאמין בעצמם. סוג זה של ויטמין L משפר, למעשה, את רמת האינטליגנציה שלהם. במחקר מדהים שנערך בשנת 1966, ניתן מבחן אינטליגנציה לכל התלמידים בבית ספר יסודי בסן פרנסיסקו. בכל כיתה, דווח למורים שחמישית מהתלמידים גילו פוטנציאל בלתי רגיל להגיע להישגים אינטלקטואליים. שמונה חודשים לאחר מכן, חל אצל תלמידים "בלתי רגילים" אלה שיפור גדול משמעותית באינטליגנציה, בהשוואה לתלמידים האחרים. אולם, למעשה, תלמידים אלו נבחרו באורח אקראי, כאשר ההבדל היחיד בינם לבין שאר התלמידים היה מבחינת ציפיות המורים!

לפי החוקים של המגנטיות הרוחנית שנלמדו במהלך הדורות, מחשבותינו וציפיותינו משפיעות על ילדינו. חלום עבור ילדיך, ועזור להם
לחלום על עצמם. קבל אותם מתוך אהבה בלתי מותנית למי שהם. ילדיך הם יצורים רוחניים שנשלחו להנחותך, כמו גם להיות מוּנְחים על ידך. לבבך הוא המזון הטוב ביותר שאתה יכול להעניק להם, והם יחזירו לך בחזרה הרבה ויטמין L. רקוד בדרך למיטת תינוקך כאשר בכיו מעיר אותך בלילות, מאחר שזוהי זכות נפלאה.

למדתי לקח נפלא, יום אחד לפני עשרים שנה. אשתי הייתה בבית החולים בשמירת היריון עם ילדנו החמישי. שאר ארבעת ילדינו היו בבית,
מייצרים עבורי בלגן רב. דמיינו לעצמכם אותי, סוחב שתי שקיות כבדות של מצרכים מהמרכול המקומי, כאשר הגשם ניתך מעל ראשי. לפתע, נדלק בתוכי האור, ונוכחתי לדעת, "הי, זה הכול ברכות!!! – אישה נהדרת שיש לדאוג לה – נשמה חדשה בדרך – ארבעה ילדים נפלאים בבית – בית אמיתי – שקיות מלאות אוכל – העולם זקוק לגשם... ברכות אינן קלות! ויש לי מספיק כוח לשאת בכל העול הזה!"

קבל את ברכותיך, וברך אחרים. בייחוד, ברך את ילדיך, והענק להם אהבה עד בלי די.

"... אני אנהג, אומר דון קישוט, כאילו העולם הנו מה
שהייתי רוצה שיהיה, כאילו האידיאל הנו ממומש..."

(דון קישוט)

  • חלומות רעים נעלמו

    חלומות רעים נעלמו: במשך כמה חודשים סבלתי כל לילה מסיוטים. כבר מלילה הראשון שישנתי על הסדין, הסיוטים נעלמו! אחרי שבועיים ישנתי לילה אחד במקום אחר, בלי הסדין, והסיוטים חזרו. חזרתי הביתה ושוב החלומות בסדר. אליענה גילמור

Vitamin-c-banner

הרצאות וסדנאות באנר

לשחרר באנר