0523-794092

אוסטיאופורוזיס

דרגו מאמר זה
(0 הצבעות)

אחת המחלות שהכי מדאיגה נשים בגיל המעבר, היא מחלת האוסטיאופורוזיס - הדלדול במסת העצמות, שנקרא באופן ציורי, אבל קצת מוטעה, "בריחת סידן". בערך אחת מתוך שלוש נשים אחרי הגיל המעבר, ואחד מתוך שישה גברים בגיל מתקדם, סובלים מאוסטיאופורוזיס.

מבנה העצמות נותן לנו צורה וחוזק – "כוח עמידה", אם אפשר לומר כך. כאשר אישה מתחילה להרגיש חולשה או כאב בעצמות, כאשר היא שמה לב לכך שהיא איבדה איכשהו סנטימטר או שניים מגובהה, או כאשר היא סתם הולכת לעשות את הבדיקה המומלצת והשגרתית לצפיפות העצם ומגלה שעצמותיה כאילו מתמוססות, היא מתחילה לחיות בתחושת חוסר ביטחון בגוף שלה, כאילו החיים עצמם דולפים ומטפטפים ממנו. תחושה זו גורמת לדאגה תמידית, ומעוררת שאלות כדוגמת: "מה יהיה אתי? האם אפול ואסבול כאבים נוראים וירידה דרסטית באיכות החיים?" למעשה, דאגות אלו בפני עצמן כבר פוגעות קשות באיכות החיים.

הטיפול הקונבנציונלי לא בדיוק משרה תקווה או בטחון. הטיפול הקונבנציונלי כרוך בנטילת תרופות הורמונליות ו/או תרופות מסוג ביספוספונט. לכל אלה ישנן בעיות חמורות, וכן גם יעילות מוגבלת לאורך זמן מוגבל.

 

איך אנו מטפלים באוסטיאופורוזיס במרפאה שבילים ברפואה טבעית?

אצלנו, במרפאת שבילים ברפואה טבעית, אנו מנחים את המטופלות והמטופלים בתכנית שאורכת חצי שנה עד שנה – הזמן הנדרש כדי לראות שיפור ברור בבדיקות לצפיפות העצם. התכנית נבנית בצורה אינדיבידואלית עבור כל מטופל או מטופלת, וכוללת הנחיה תזונתית, בחירה נכונה ומקצועית ביותר של תוספים, הדרכה בכל הקשור לאורח חיים, וטיפולים נוספים שהמרפאה מציעה.

הטיפול אצלנו עובד. צרו קשר עכשיו לקביעת תור.

למאמרים נוספים על אוסטיאופורוזיס

תגובות

 • תודה על הטיפים

   דולב יקר,

  תודה על הטיפים

  תודה על הנתינה

  תודה על מפעל חייך ועל האדם שבך

  תודה שאתה נמצא בחיינו

  שפע ברכה והצלחה בכל מעשה ידיך

  בברכה,

  פלורה
  רחימי

Vitamin-c-banner

הרצאות וסדנאות באנר

לשחרר באנר