0523-794092

טיפול בטרשת העורקים

דרגו מאמר זה
(0 הצבעות)

הטיפול של ד"ר לינוס פאולינג בטרשת העורקים:

להלן ציטוט מדברי ד"ר לינוס פאולינג, המדבר על תחילת השימוש בתרפיה הקרויה על שמו, לטיפול בטרשת העורקים. כיום, רופאים ומטפלים מוסיפים חומרים נוספים לאלה המוזכרים למטה, והטיפול הנו יעיל מאוד. לאחר קריאת הציטוט, המעוניין להתייעץ בנושא הטיפול היעיל בטרשת העורקים, מוזמן לפנות אליי. קריאה נעימה!

ד"ר לינוס פאולינג כתב:

לפני שנתיים (1991), השתתפתי בפגישה של האקדמיה הלאומית למדעים של ארה"ב. הייתי במסדרון של בניין האקדמיה, וחבר אקדמיה אחר התקדם לעברי. הוא אמר, "ד"ר פאולינג, אני סובל ממחלת לב. הן אבי והן אחי מתו כתוצאה מהתקפי לב. אני ביוכימאי, אולם התפטרתי ממוסדות הבריאות הארציים לפני מספר שנים עקב נכות, בגלל בעיית הלב שלי. עברתי שלושה ניתוחי מעקפים, ואיני יכול עוד לעבור ניתוחי מעקפים נוספים. אני אוהב ללכת, אבל יש לי בעיה. לאחר שאני הולך קצת, אני מפתח כאב של אנגינה פקטוריס בלבי. אם אני לוקח כדור של ניטרוגליצרין, אני יכול ללכת מעט יותר, אולם אז, אני איאלץ לקחת עוד כדור של התרופה." הוא המשיך ואמר, "אני כבר לוקח 5 ג' של ויטמין C ליום במשך כמה שנים בעקבות המלצתך. האם יש משהו נוסף שאוכל לעשות כדי שיתאפשר לי ללכת?"

אמרתי לו, "אני יכול להעלות בפניך הצעה, שלא נוסתה עדיין בשום מקום. טול ליסין."

ובכן, לא הייתי צריך לומר לו מה זה ליסין, שזוהי חומצת אמינו חיונית ושיש צורך ליטול בערך גרם ממנה ליום כדי לשמור על מצב בריאות טוב, ושמקבלים אותה במאכלים, זאת מאחר שהוא אחד הביוכימאים המפורסמים ביותר בארה"ב, שקיבל גם את המדליה הארצית למדעים בארה"ב. אז הוא שאל, כמה עליי לקחת?

חשבתי לעצמי, מה אני יודע. אני יודע שאנשים מקבלים גרם אחד או שניים ממנו ליום בתזונה שלהם, תוך תלות בכמות הבשר והדגים שהם אוכלים, ושחיוני לצרוך ממנו כמות של בסביבות גרם אחד. אין לו כל רעילות ידועה אצל בעלי חיים או בני אדם. אמרתי לו, 5 גרם ליום, והוא הודה לי.

כמה חודשים לאחר מכן, הוא התקשר אליי, ואמר לי שזה כמעט נס. התחלתי לקחת גרם אחד ליום ו-2 גרמים ליום וכך הלאה. תוך חודש מאז שהתחלתי בכך, הגעתי ל-5 ג' של ליסין ליום, נוסף על ה-5 ג' של ויטמין C, ויכולתי ללכת 2 מיילים בלא כל צורך בנטילת כדורי ניטרוגליצרין או בלא כל כאב בחזה. הוא אמר לי שהוא הפחית בחצי את כמות התרופות ללב שהוא נהג ליטול. "זה כמעט נס," הוא אמר.

עוד מספר חודשים חלפו, ואז הוא התקשר אליי ואמר, "הרגשתי כל כך טוב אתמול, עד שהצלחתי לחטוב עץ גדול בגינה שלנו, וחתכתי אותו לחתיכות, וגם צבעתי את הבית, וקיבלתי כאבים בחזה," למרות ה-5 ג' של ליסין שלו. אז הוא אמר שהוא עלה ל-6 ג' ליסין ול-6 ג' ויטמין C, ואמר לי, "כעת אני ממשיך לחתוך את העץ ולצבוע את הבית." וכעת, כמה שנים לאחר מכן, מצב בריאותו עדיין שפיר.

למידע נוסף ולהדרכה ביישום שיטתו של פאולינג, ולייעוץ מקיף בנושא מחלות לב, אתם מוזמנים ליצור עמי קשר.
למאמר נוסף בנושא הגורמים לטרשת העורקים, ללחוץ כאן.

תגובות

 • מכתב ממטופלת בחרדות

  מכתב ממטופלת בחרדות

  שלום דולב,

  רציתי רק לומר תודה על הכול, על האכפתיות שלך, שאתה מתקשר ושואל לשלומי, זו פעם ראשונה שאני נתקלת במטפל שמגלה אכפתיות כזו! 

  הרופאה שלי רשמה לי עוד תרופה 

  קרא עוד ...

Vitamin-c-banner

הרצאות וסדנאות באנר

לשחרר באנר