0523-794092

הטיפול במצבים נפשיים

דרגו מאמר זה
(0 הצבעות)

נפש האדם עמוקה מיני ים וגבוהה מהשמים. מי מבין אותה?

החיים מציבים בפנינו רצף של מכשולים ואתגרים מאוד לא קלים, ואנו נדרשים לאגור את כל הכוחות הטמונים בנו כדי להתמודד אִתם. קל להתבלבל, קל ליפול לבור של דיכאון או לחרדות, או אף להשתגע. כאשר שיחות עם חברים או עם פסיכולוגים אינן מעניקות מענה מספק, אנשים רבים פונים לפסיכיאטרים, שמחלקים תרופות אחרי קיום שיחה קצרה בלבד. לפעמים זה עוזר פחות או יותר, ולפעמים זה רק מסבך את המצב. אנשים עוברים מתרופה לתרופה, ומצבם רק מחמיר. אנשים מתמכרים לתרופות הרגעה, ומתקשים מאוד להיגמל מהן, או מתרופות אחרות, נגד דיכאון או פסיכוזה, המשחקות במערכות הנוירוטרנסמיטרים במוח, כמו פיל בחנות חרסינה.

 

איך אנו מטפלים בדיכאון, חרדות ומצבים נפשיים אחרים במרפאת שבילים ברפואה טבעית?

אנו רואים את האדם כולו כזקוק לטיפול מקיף לגוף ולנפש. אנו ממשיכי הדרך של מסורת הטיפול באמצעות תזונה וחומרים טבעיים, באמצעות שיחות נפש ו/או טיפולי מגע ו/או טיפולים אנרגטיים, יחד עם בחינת אורחות החיים של המטופל, עם הצעות שיביאו לשינוי אמיתי ולשיפור בהמשך החיים אצלו. אין אצלנו טיפול של רבע שעה, אלא אנו מקדישים למטופל את הזמן שנדרש עבורו. הדרך שלנו משתלב בצורה חלקה גם עם טיפול תרופתי קונבנציונלי ומאזן אותו.

אתם מוזמנים ליצור קשר עמנו לקביעת תור. הסודיות מובטחת. אני גם יכול לומר לכם שהמון אנשים מתקשים בחיים בדיוק כמוכם, ואין בכך שום בושה. כולנו בני אדם.

למאמרים נוספים על דיכאון וחרדה

למאמרים על הטיפול הטבעי במחלות פסיכיאטריות

תגובות

Vitamin-c-banner

הרצאות וסדנאות באנר

לשחרר באנר