0523-794092

לשחרר את הוויטמינים!

דרגו מאמר זה
(3 הצבעות)

לשחרר את הוויטמינים!

ד"ר דולב גילמור – אוגוסט 2018

מילות פתיחה

ספר זה הוא כמו אחד מהפאזלים שבהם מחברים נקודות עד שנוצרת תמונה. אני אוסף את הנקודות כבר שנים רבות. המלצות תזונתיות כוללות תמיד גם אזהרות בנוגע לנטילת ויטמינים, תוך שימוש בהצהרות כמו, "אנשים רבים סבורים שרק מפני שזה טבעי, זה בטוח". אני מניח שהם כנראה מתכוונים לאנשים כמוני, אך למעשה, אף אחד אינו חושב כך. חומרים טבעיים רבים הם רעילים, כפי שכולנו יודעים. ויטמינים, לעומת זאת, הם באמת בטוחים לחלוטין במינונים סבירים. כל דבר, אפילו מים, יכול להיות רעיל במינון כלשהו.

ישנם גם ה"מחקרים", שמראים הקבלות סטטיסטיות מקריות בין ויטמינים מסוימים ובין תוצאות לא רצויות. מחקרים אלה הם כמו מחט בערמת שחת של מחקרים חיוביים. לפעמים ישנה התעלמות מערמת השחת החיובית, אך ה"מחט" זוכה לפרסום עולמי, המלווה בכותרות מרעישות, שמצהירות שעלינו לקבל את כל צרכינו התזונתיים ממזון, מפני שהוויטמינים הם מסוכנים.

קיים צורך בעריכת שינוי דרסטי במערכת היחסים שלנו עם תוספי תזונה, על היתרונות והסיכונים הגלומים בהם ועל מקומם בשימור הבריאות ובטיפול במחלות.

אני מאמין שספר זה הנו חיוני ביותר לבריאות האדם. למרות היותו מבוסס על המדע הקיים, על ההיגיון הבריא ועל אבחנות קליניות, הוא מהפכני. ההמלצות הקיימות כיום, המגבילות את השימוש בוויטמינים, אינן מדויקות מבחינה מדעית, ויש לשנותן.

כעת נניח לזה. אני בטוח שתיהנו מקריאת ספר זה. ספר זה הוא קל לקריאה, ברובו, אך הרשיתי לעצמי גם לנצל את היתרון הקיים בפורמט האלקטרוני, וכך הצגתי בו קישורים ישירים למחקרים מדעיים ולספרים שמהם אספתי את הנתונים העומדים בבסיס המסר שלי. אתם מוזמנים בחום לקרוא תיגר על דבריי, אך אנא הקפידו לעיין בחומרהמוגש לפני שתסיקו מסקנות. אני מעריך ויכוח מושכל, השונה מזה שגלילאו גליליי נתקל בו בוויכוח עם עמיתיו שסירבו להביט דרך הטלסקופ שלו.
 
 

רכישת הספר - לרציניים

גוף הספר בן כשמונים עמודים גדושים במידע מדויק, ועוד שישה עמודים של ציטוטים ומקורות. הוא בעצם קורס שלם המספק ידע מתקדם וגישה טיפולית יעילה.
 
לומדי הספר יקבלו יותר הבנת הנושא מאשר מוגשת בקורסים במכללות העולים אלפי שקלים. 
 
המחיר הוא 80 שקל בלבד.
 
המעוניינים לרכוש את הספר ייצרו עימי קשר.
תיהנו ותשכילו!
 

תגובות

1 תגובה

 • קישור לתגובה מיכל ראשון, 09 יולי 2023 06:08 פורסם על-ידי מיכל

  תודה רבה על הספר המרתק ומאיר העיניים, בתור חובבת בריאות ומאמינה גדולה בתוספי מזון כעזרה ושיפור הבריאות מצאתי את הדוקטורט שלך לעזר ועוד באמצע הקריאה בו כבר קיבלתי ידע ותובנות חשובות.
  אני ממליצה בחום לכל שוחר בריאות שלוקח אחריות מלאה על המצב הבריאותי שלו לרכוש את הספר ולהנות מהידע הרב שמוגש בו.

  תודה רבה

 • מאמא של חולה סכיזופרניה

  Dear Dolev,

  Our son continues to improve. He is more stable - less ups and downs and he is able to focus more on things.

  קרא עוד ...

Vitamin-c-banner

הרצאות וסדנאות באנר

לשחרר באנר